santioned-1

Kavos ruošimo čempionatas

Kiekvienas Lietuvos kavos ruošimo čempionato dalyvis per 15 minučių turės keturiems teisėjams patiekti keturis identiškus espresso kavos puodelius, keturis identiškus cappuccino kavos puodelius ir keturis identiškus pačių pasirinktus firminius bealkoholinius gėrimus. Pateikimo tvarka laisva, tačiau tos pačios kategorijos gėrimai turi būti patiekti vienu metu. Teisėjai vertina kavos skonį, paruošimo kokybę, identiškumą, patiekimo bei serviravimo išradingumą ir profesionalumą. Čempionato nugalėtojas bus skelbiamas Lietuvos čempionu ir laimės kelionę į Pasaulio kavos ruošimo čempionatą Budapešte, Vengrijoje. Prizais bus apdovanojami II ir III vietų laimėtojai.

santioned-2

Kavos ragavimo čempionatas

Kavos ragavimo čempionato dalyvis iš pateiktų 3 kavos puodelių, kuriuose yra dvi vienodos kavos ir viena kitos rūšies kava, turi išskirti, kuri yra kitos rūšies kava. Konkurso dalyviams bus pateikta po 8 „trejetukus“, iš kurių per 8 minutes jie turės išskirti „nevienodas” kavas. Nugalėtojas vyks į čempionatą Budapešte, Vengrijoje.

santioned-3

Latter ART Čempionatas

Piešimo pieno puta čempionato metu dalyviai per tam tikrą laiką turės padaryti paruošti dvi identiškas latte kavas su piešinėliu bei dvi identiškas cappuccino kavas su piešinėliu. Pasirodymo metu padarytas piešinėlis turi sutapti su piešiniu fotografijoje, iš anksto pateiktoje teisėjams. Nugalėtojas vyks į čempionatą Budapešte, Vengrijoje.

SCAE KOORDINATORIUS LIETUVOJE
NIDAS KIUBERIS

Tel.: +370 655 77761
el.p.: nidas@coffeeweek.lt
KAVOS SAVAITĖS ORGANIZATORĖ
VIOLETA MASTEIKIENĖ

Tel.: +370 655 04777
el.p.: violeta@coffeeweek.lt